Вебинар «Аренда государственного имущества по новым правилам» | С Днем предпринимателя! | Новые члены Луганской РТПП | Проведен семинар для экспортеров | Практический семинар «Новые инструментарии по определению страны происхождения товара» |


Новости / 24.06.2014 17:38
Звернення ЛРТПП щодо взаємодії в переговорному процесі

Звернення ЛРТПП щодо взаємодії в  переговорному процесі

Уповноваженому Президента України

з мирного врегулювання ситуації

у Донецькій та Луганській областях

ГЕРАЩЕНКО І.В.

 

Щодо взаємодії в  переговорному процесі

 

Шановна Ірино Володимирівно!

 

Луганська регіональна торгово-промислова палата (далі – палата), об′єднуючи широке коло суб′єктів господарської діяльності області, на передусім головною своєю метою ставить сприяння розвиткові економіки регіону,  підтримку вітчизняного товаровиробника.

Реалізуючи свою основну функцію громадського об′єднання у взаємодії з іншими громадськими інститутами, що представляють бізнес-спільноту Луганщини, палата направляє зусилля на підтримку суб′єктів підприємництва регіону, і особливо в такий скрутний час для нашого регіону.

Так, за ініціативи найбільших бізнес спрямованих інститутів громадськості області 22 травня 2014 року відбувся З′їзд підприємців Луганщини, у якому взяли участь понад 120 власників великих підприємств, що представили інтереси понад 200 тисяч працівників.

Одним із найголовніших питань З′їзду було обговорення шляхів налагодження нормального функціонування підприємств регіону, що неможливо без припинення антитерористичної операції в Луганській області та недопущення повторення трагічних подій, що вже мали місце. Також обговорювалась можливість початку переговорного процесу між сторонами конфлікту.

Для вирішення вищезазначених проблем учасниками З′їзду затверджено склад переговорної групи із авторитетних представників бізнес-середовища Луганщини в особі голови Регіональної ради підприємців – Геннадія Морозова, голови Організації об′єднань роботодавців Луганської області – Бориса Макаревича, президента Луганської регіональної торгово-промислової палати – Сергія Кириченка та голови правління Асоціації промислових підприємств «МОСТ» - Андрія Нєдовєса.

Наголошуємо, що учасники переговорної групи не являються учасниками конфлікту і є громадянами України. А підприємства, що мають до них відношення – платники податків України.

Дана переговорна група інформувала Президента України П.Порошенка, голову Верховної Ради України О.Турчинова, Прем′єр-міністра України А.Яценюка, координатора ОБСЄ в Україні, Посла М. Джарбусинову про свою готовність щодо проведення переговорів відносно деескалації напруження в регіоні, пошуку можливих механізмів вирішення конфлікту мирним шляхом.

Також хотілося б отримати порозуміння, безпосередньо з боку вищого керівництва України, з приводу того, що більша кількість мешканців Луганщини  залишиться на території регіону як громадяни України і не матимуть можливості покинути свої домівки, переїхати в інші регіони України у зв′язку з фінансовими та сімейними проблемами.

Зі свого боку запевнюємо, що Ви повною мірою можете розраховувати на взаємодію з нашою групою перемовників, яка готова до переговорів та донесення їх результатів до ділових кіл регіону.

Сподіваємося, що спільними зусиллями, шляхом конструктивних переговорів, конфліктну ситуацію в області буде вирішено, а  соціально-економічне становище регіону налагоджуватиметься.

 

З повагою та надією на плідну взаємодію

 

Президент Луганської РТПП Сергій Кириченко

 

Просмотров: 2178 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.