Вебинар «Аренда государственного имущества по новым правилам» | С Днем предпринимателя! | Новые члены Луганской РТПП | Проведен семинар для экспортеров | Практический семинар «Новые инструментарии по определению страны происхождения товара» |


Новости / 06.06.2014 16:10
Звернення Луганської палати до прем’єр-міністра

Звернення Луганської палати до прем’єр-міністра

Прем’єр-міністру

України

ЯЦЕНЮКУ А.П.

 

Шановний Арсенію Петровичу!

Луганська регіональна торгово-промислова палата, виходячи зі своєї основної функції – сприяння розвитку бізнесу, звертається до Вас з приводу проблем у торгово-економічних відносинах суб’єктів господарювання Луганської області.

Кабінетом Міністрів України 5 червня 2014 року ухвалено рішення щодо припинення руху через деякі пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією, у тому числі по Луганській області: Должанський, Червонопартизанськ, Червона Могила, Новоборовці, Краснодарський (пункт пропуску на суміжній території – Донецьк), Краснодарський (пункт пропуску на суміжній території - Нижній Швирьов), Сєвєрний.

Хотілося б акцентувати Вашу увагу на пункті пропуску Червона Могила.

Відповідно до статті 1 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про пункти пропуску через державний кордон між Україною і Російською Федерацією від 08.02.1995 цей пункт відкритий «для перетинання кордону між Україною і Російською Федерацією особами, транспортними засобами і переміщення товарів та вантажів будь-якої державної належності». Фактично це пункт пропуску для залізничного сполучення «Червона Могила – Гуково». Це єдина залізнична гілка для переміщення вантажів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності регіону до Росії, Казахстану й інших країн світу та завезення необхідних комплектуючих для виробництва з цих держав.

У зв’язку з тим, що від станції Червона Могила до станції Гуково відсутня електрифікація, при проведенні зовнішньоекономічних операцій здійснюються всі процедури митного оформлення вантажів (при експорті на території України, а потім - на території Російської Федерації, при імпорті – навпаки). При цьому, перетяг вантажного залізничного складу здійснюється російським магістральним локомотивом.

Щодо перетинання кордону у даному пункті пропуску громадянами, то воно здійснюється в окремих випадках у разі виникнення спірних питань між учасниками зовнішньоекономічних відносин.

Тому питання прикордонних процедур на пункті пропуску Червона Могила ніякою мірою не повинні впливати на здійснення експортно-імпортних операцій суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності регіону. Закриття даного пункту пропуску не дасть можливості підприємствам здійснювати торгово-економічну взаємодію зі своїми партнерами, і вони нестимуть значні штрафні санкції за порушення умов договорів/контрактів.

Шановний Арсенію Петровичу, наполегливо просимо Вас надтерміново втрутитися до розгляду питання щодо виключення пункту пропуску Червона Могила з переліку пунктів пропуску на українсько-російському кордоні, рух через які припинено.

Сподіваємося на конструктивне вирішення проблеми, що виникає в експортерів та імпортерів Луганщини.

 

Президент                                                                                   С.О.КИРИЧЕНКО

Просмотров: 1401 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.