Поздравление с Новым годом! | Видео-поздравления Президента ТПП Украины | Луганская РТПП организовала проведение серии обучающих и консультационных онлайн-мероприятий для бизнеса | С требованиями метрологического обеспечения предприятий ознакомили бизнес Луганщины | Начало оформления электронных сертификатов |


Новости / 04.06.2014 16:39
Відкрите звернення Луганської РТПП щодо заяви М. Бланка

Відкрите звернення Луганської РТПП щодо заяви М. Бланка

Прем’єр-міністру

України

ЯЦЕНЮКУ А.П.

 

 

                                       ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

         Об’єднуючи широке коло суб’єктів підприємництва та представляючи один з вагомих інститутів громадськості в області, Луганська регіональна торгово-промислова палата неодноразово зверталася до центральних органів влади та наголошувала на недостатньому професіоналізмі осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

         Так, на сайті «Економічної правди» (http://www.epravda.com.ua)  3 червня 2014 року розміщено інтерв’ю з Максимом Бланком, першим заступником «Укрзалізниці» - Державної адміністрації залізничного транспорту України. Він заявив, що ««Луганськтепловоз» згортає свою діяльність та переносить виробництво тепловозів до Брянську. Це рішення - на рівні материнського холдингу «Трансмашхолдинг».

Хотілося б знати, як можна чиновникам такого високого рівня оприлюднювати  такого роду інформацію, не перевіривши її. Це говорить про непрофесіоналізм, некомпетентність, неадекватність дій посадових осіб, і безпосередньо пана Максима Бланка, який не вивчив досконало питання діяльності підприємства.

         Зі свого боку констатуємо, що на сьогодні ХК «Луганськтепловоз», одне з небагатьох підприємств області, яке у такі скрутні часи для Луганщини працює у штатному режимі, повною мірою виконує соціальні обов’язки перед працівниками, яких на ньому понад 6,5 тисяч, та своєчасно сплачує податки. У минулому році консолідовано сплачено податків і зборів на суму понад 270,0 млн. грн.

         У той же час акцентуємо Вашу увагу, що луганські тепловози майже на 95% складаються з українських комплектуючих, тим самим залучаючи до коопераційного співробітництва велике коло суб’єктів підприємницької діяльності України.

         На жаль, уряд держави не достатньою мірою опрацьовує питання щодо розміщення замовлень для внутрішніх потреб у залізничному транспорті на українських підприємствах. За останні 3 роки державою закуплено лише два приміських дизель-поїзди ДЛ-02 (у 2012 році) на ХК «Луганськтепловоз». І тому компанія активно співпрацює з партнерами зарубіжних країн, експортуючи свою продукцію. За підсумками 2013 року обсяг експорту склав більше 3,0 млрд. грн. В той же час підприємству не повернено експортного ПДВ на суму 530,0 млн. грн.

         Шановний, Арсенію Петровичу, наполягаємо негайно втрутитися до процесу підбору кадрів на керівні посади державних органів влади та безпосередньо розглянути питання щодо некомпетентності пана М.Бланка. Подібного роду заяви дестабілізують і так напружену ситуацію в луганському регіоні. Тому вимагаємо публічного службового розслідування даного факту та розгляду питання про звільнення з займаної посади пана М.Бланка, у тому числі в контексті можливої корупційної складової.

         Як один з інститутів громадянського суспільства беремо під громадський контроль дане питання і сподіваємося на Ваше конструктивне рішення.

 

Президент                                                                   С.О.КИРИЧЕНКО

Просмотров: 1174 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.