Вебинар «Временный ввоз грузов в другие страны на льготных условиях» | Новые правила аренды государственного имущества | Серия онлайн-мероприятий для бизнеса | Вебинар «Аренда государственного имущества по новым правилам» | С Днем предпринимателя! |


Новости / 27.05.2014 11:38
Звернення делегатів З’їзду підприємців Луганщини щодо стабілізації ситуації в регіоні

Звернення делегатів З’їзду підприємців Луганщини щодо стабілізації ситуації в регіоні

Новообраному

Президенту України

Голові Верховної Ради України

Прем′єр-міністру України

Голові місії ОБСЄ в Україні

 

За ініціативи найбільших бізнес спрямованих громадських інститутів Луганської області 22 травня 2014 року відбувся З′їзд підприємців Луганщини, у якому взяли участь понад 120 власників великих підприємств, що представили інтереси понад 200 тисяч працівників.

Одним із найголовніших питань З′їзду було обговорення шляхів налагодження нормального функціонування підприємств регіону, що неможливо без припинення антитерористичної операції в Луганській області та недопущення повторення трагічних подій, що вже мали місце. Також обговорювалась можливість початку переговорного процесу між сторонами конфлікту.

Для вирішення вищезазначених проблем учасниками З′їзду затверджено склад переговорної групи із авторитетних представників бізнес середовища Луганщини в особі голови Регіональної ради підприємців – Геннадія Морозова, голови Організації об′єднань роботодавців Луганської області – Бориса Макаревича, президента Луганської регіональної торгово-промислової палати – Сергія Кириченка та голови правління АПП «МОСТ» - Андрія Нєдовєса.

Отже, зважаючи на вище викладене, пропонуємо в найкоротший термін призначити час та місце проведення переговорів для деескалації напруження в регіоні за участю висунутої на З′їзді переговорної групи.

Наголошуємо, що учасники переговорної групи не являються учасниками конфлікту і є громадянами України. А підприємства, що мають до них відношення – платники податків України.

Просимо дослухатись до нашого звернення. Про прийняте рішення щодо часу та місця початку переговорного процесу просимо повідомити за
тел./факсом: (0642) 33 27 80 або на e-mail: org@lcci.lg.ua

Голова Регіональної ради підприємців

 

Г.В.Морозов

Голова Організації об’єднань роботодавців Луганської області

 

 

Б.М.Макаревич

Президент Луганської РТПП

 

С.О.Кириченко

Голова правління АПП «МОСТ»

 

А.В.Нєдовєс

Просмотров: 1109 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.