Серия онлайн-мероприятий для бизнеса | Вебинар «Аренда государственного имущества по новым правилам» | С Днем предпринимателя! | Новые члены Луганской РТПП | Проведен семинар для экспортеров |


Новости / 15.05.2014 14:50
Звернення комітету із дерегуляції економіки Луганської Палати щодо недопущення ліквідації Держпідприємництва

Звернення комітету із дерегуляції економіки Луганської Палати щодо недопущення ліквідації Держпідприємництва

 

 

Прем′єр-Міністру України

ЯЦЕНЮКУ А.П. 

Народному депутату України

КУЖЕЛЬ О.В.

Щодо недопущення ліквідації

Держпідприємництва

 

 На засіданні Комітету з дерегуляції економіки при Луганській регіональній торгово-промисловій палаті (далі – Комітет), що відбулося 14.05.2014 члени комітету розглянули проект постанови Кабінету Міністрів України, розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (далі – Мінекономрозвитку) «Про Державну службу з питань підтримки і розвитку підприємництва», яким передбачено ліквідацію Держпідприємництва та створення нового центрального органу - Державної служби з питань підтримки та розвитку підприємництва.

У ході обговорення було визначено припущення, що однією із головних причин виникнення даного проекту постанови, це війна між відомствами. Тому, на нашу думку ліквідація діючої служби і створення нової, запланована з метою перепідпорядкування новоствореного органу, а саме щоб служба підпорядковувалася не Кабінету Міністрів України, як це було раніше, а Мінекономрозвитку. Цей конфлікт між відомствами у напрямку регуляторної політики спостерігаємо вже не один рік. Фактично Держпідприємництво було поховано ще у 2010 році, його то ліквідують, то заново створюють. На теперішній час йде чергова хвиля його ліквідації.

Таким чином, враховуючи вищенаведене можна припустити, що у керівництва країни першочергова мета не поліпшити економіку і розвинути бізнес, а зламати все. Так сталося з Міністерством доходів і з борів України, з Державною службою зайнятості України, так тепер хочуть зробити  і з Держпідприємництвом. На жаль, зовсім не береться до уваги, що ці органи, на відміну від безлічі інших, насправді працюють і приносять користь. Багато років Держпідприємництво співпрацює з представниками бізнесу у тісному контакті та за різними напрямами. За цей час вдалося розв′язати чимало проблем, які ставали перешкодою на шляху успішної підприємницької діяльності.

На підставі вищевикладеного, вважаємо за необхідне зберегти Держпідприємництво, та крім того для більш ефективної роботи створити повноцінні його представництва на місцях, на прикладі тих, які діяли з квітня 2000 року до травня 2010 року, наділивши їх ще більшими відповідними повноваженнями щодо розв′язання проблем у веденні бізнесу.

 

Голова Комітету 

з дерегуляції економіки

при Луганській РТПП                                                     В.М.СЕМЕНЧЕНКО

Просмотров: 3037 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.