Вебинар «Аренда государственного имущества по новым правилам» | С Днем предпринимателя! | Новые члены Луганской РТПП | Проведен семинар для экспортеров | Практический семинар «Новые инструментарии по определению страны происхождения товара» |


Новости / 07.05.2014 15:13
Звернення комітету із дерегуляції економіки Луганської Палати до прем’єр-міністра України

Звернення комітету із дерегуляції економіки Луганської Палати до прем’єр-міністра  України

Прем’єр-міністру

України

ЯЦЕНЮКУ А.П.

 

 

Щодо вирішення питань бюджетної заборгованості

 

Усі суб′єкти господарської діяльності Луганської області працюють з підприємствами та організаціями, які фінансуються з державного бюджету України, вже протягом багатьох років.

На сьогоднішній день утворилася значна сума заборгованості бюджетних організацій перед суб′єктами господарської діяльності, що згубно позначається на їх фінансовому становищі й ускладнює виплату заробітної плати працівникам підприємств, що передбачає кримінальну відповідальність. Також заборгованість бюджету призводить до невчасної сплати податків і зборів, через що застосовуються штрафні санкції по відношенню до суб′єктів господарювання, а через певний проміжок часу призводить до арешту їх рахунків, майна та подальшої зупинки підприємств.

У зв′язку з ситуацією, яка склалася, просимо розглянути можливість заліку заборгованостей бюджетних організацій за отримані послуги в рахунок оплати податків і зборів до місцевих і державних бюджетів у вигляді податку на прибуток, ПДВ, ЄСВ, ПДФО, земельного податку (оренди землі) та інших. Вважаємо, що вирішення вищезазначеної проблеми дасть можливість зберегти від банкрутства підприємства не тільки у Луганській області, а й на всій території України.

 

 

Голова Комітету

з дерегуляції економіки                                                                                               В.М.СЕМЕНЧЕНКО

Просмотров: 3018 | Версия для печати

Горячая линия
femmes russes a marier contador de visitas

93401, Украина, г. Северодонецк, проспект Химиков, 48а
телефон/факс: +38 (0645) 703960
E-mail: lcci508509@gmail.com
Разработан - Телерадиокомпания РТС © ЛРТПП 2011 г.

Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки http://lcci.lg.ua для интернет-изданий - прямой открытой для поисковых систем гиперссылки.

Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов.